Shop By () x
Applied filters
Clear filters
All filters

Coffee beans by Lavazza

Lavazza coffee beans are perfect for coffee lovers who want to enjoy freshly ground coffee at home.

24 products
Decaf Intenso - Lavazza (500g beans)
4 (1)
€9.49
€18.98 / kg.
Lavazza Caffé Decaffeinato whole beans
4.8 (75)
€9.99
€19.98 / kg.
Tales of Roma - Lavazza (450g beans)
€10.09
€22.42 / kg.
Tales of Napoli - Lavazza (450g beans)
€10.19
€22.64 / kg.
Lavazza Tierra For Amazonia organic
4 (2)
€10.29
€20.58 / kg.

Add to basket

Qualità Oro Mountain Grown Coffee Beans from Lavazza
4.6 (83)
€11.29
€22.58 / kg.

Add to basket

Crema e Gusto Classico - Lavazza
4.8 (4)
€13.89
€13.89 / kg.
Lavazza Tierra Organic
4.7 (16)
€15.59
€31.18 / kg.

Add to basket

Barista (Organic) - Lavazza
€16.49
€16.49 / kg.
Crema E Aroma coffee beans from Lavazza
4.8 (441)
€17.29
€17.29 / kg.
Caffé Crema Dolce Coffee Beans from Lavazza
4.8 (325)
€17.79
€17.79 / kg.
Qualita Rossa coffee beans from Lavazza
4.9 (218)
€17.99
€17.99 / kg.
Crema e Gusto Forte - Lavazza
4.4 (3)
€18.39
€18.39 / kg.
Lavazza Espresso Italiano whole beans
4.9 (47)
€18.49
€18.49 / kg.
Caffé Crema Classico Coffee Beans from Lavazza
4.8 (197)
€18.69
€18.69 / kg.
Lavazza Espresso Italiano Cremoso Coffee Beans
4.8 (52)
€18.79
€18.79 / kg.
Bestseller Qualità Oro Coffee Beans from Lavazza
4.9 (1.368)
€18.99
€18.99 / kg.
Espresso Aromatico - Lavazza
4.6 (15)
€19.79
€19.79 / kg.
Qualità Oro Dark Roast - Lavazza (1000g beans)
€20.59
€20.59 / kg.
Lavazza Espresso Gran Crema Whole Beans
4.8 (141)
€21.19
€21.19 / kg.