Shop By () x
Applied filters
Clear filters
All filters

Lavazza coffee beans

Explore our range of Lavazza coffee beans for your espresso machine and enjoy a taste of Italy in your cup.

25 products
Tales of Roma - Lavazza
4.3 (22)
€5.39
€21.56 / kg.

Add to basket

Decaf Intenso - Lavazza (500g beans)
4 (1)
€9.49
€18.98 / kg.
Lavazza Caffé Decaffeinato whole beans
4.8 (75)
€9.89
€19.78 / kg.
Tales of Roma - Lavazza (450g beans)
€10.19
€22.64 / kg.
Tales of Napoli - Lavazza (450g beans)
€10.29
€22.87 / kg.
Lavazza Tierra For Amazonia organic
4 (2)
€10.29
€20.58 / kg.

Add to basket

Qualità Oro Mountain Grown Coffee Beans from Lavazza
4.6 (83)
€11.19
€22.38 / kg.

Add to basket

Crema e Gusto Classico - Lavazza
4.8 (4)
€13.89
€13.89 / kg.
Lavazza Tierra Organic
4.7 (16)
€15.59
€31.18 / kg.

Add to basket

Barista (Organic) - Lavazza
Special Price €16.49 Regular Price €19.99
€16.49 / kg.
Crema E Aroma coffee beans from Lavazza
4.8 (441)
€17.49
€17.49 / kg.
Qualita Rossa coffee beans from Lavazza
4.9 (218)
€17.99
€17.99 / kg.
Caffé Crema Dolce Coffee Beans from Lavazza
4.8 (325)
€18.09
€18.09 / kg.
Crema e Gusto Forte - Lavazza
4.4 (3)
€18.39
€18.39 / kg.
Caffé Crema Classico Coffee Beans from Lavazza
4.8 (197)
€18.69
€18.69 / kg.
Lavazza Espresso Italiano whole beans
4.9 (47)
€18.69
€18.69 / kg.
Lavazza Espresso Italiano Cremoso Coffee Beans
4.8 (52)
€18.99
€18.99 / kg.
Bestseller Qualità Oro Coffee Beans from Lavazza
4.9 (1.368)
€19.29
€19.29 / kg.
Espresso Aromatico - Lavazza
4.6 (15)
€19.99
€19.99 / kg.
Qualità Oro Dark Roast - Lavazza (1000g beans)
€20.69
€20.69 / kg.